10000 дерев було висаджено жителями столиці

183

У Києві минулого року стартував проект під назвою «Посади дерево». Завдяки ньому у столиці висадили 10 тисяч дерев.

Про це повідомив керівник комунальне об’єднання «Київзеленбуд» Сергій Симонов нас своїй сторінці у Facebook. Проект діятиме на постійній основі. До нього можуть долучитися всі бажаючі кияни.

«Мешканці столиці настільки відгукнулися на ініціативу, що і досі ми отримуємо позитивні відгуки та дзвінки від небайдужих киян», — зазначив директор «Київзеленбуду».

Дерева висаджували в Наводницькому, Сирецькому, Маріїнському парках та Нижньому Валі. До ініціативи долучались чиновники, знаменитості та звичайні киянами разом зі своїми сім’ями.

В цьому році, за словами Симонова, ця екологічна ініціатива продовжиться. Вона стартує під трохи іншою назвою – «Посади дерево своєї сім’ї». Проект передбачає можливість створити нову, унікальну традицію для зміцнення своєї сім’ї. Також це дозволить кожному киянину зробити особистий внесок в озеленення рідного міста

«Закликаємо кожного, хто мріє про вишукано зелений Київ, зробити перший крок і приєднатися до команди Київзеленбуду», — наголосив Симонов.

Щоб долучитися до проекту необхідно обрати місце для висадки та породу дерева, а потім оплатити вартість рослини. Працівники «Київзеленбуду» доставлять його за вказаною адресою і підготують місце для посадки. Потім на дереві встановлять іменну табличку.