25 серпня — десятий чемпіонат з рибної ловлі серед людей з обмеженими можливостями

588

О 10:00 25 серпня 2018 року (субота) на Жуковому острові  (координати: 50.334561, 30.594680, ostriv.pp.ua)  відбудеться безпрецедентна подія – «Острів Надії» – десятий щорічний відкритий чемпіонат зі спортивної рибної ловлі поплавковою  вудкою з берега серед людей з обмеженими можливостями, які мають фізичні вади та пересуваються на інвалідних візках.

Жеребкування учасників розпочнеться о 10:00. Перша група вийде на воду об 11:00.

«Острів Надії» започатковано Всеукраїнською організацією „Союз організацій інвалідів України”. Планується, що у цьогорічних змаганнях вдруге візьмуть участь воїни-учасники АТО, які внаслідок поранення стали інвалідами.

За задумом організаторів ці змагання традиційно стануть першим етапом щорічного чемпіонату рибалок, присвяченого прийняттю Закону України „Про реабілітацію інвалідів в Україні” від 6 жовтня 2005 року.

Головним завданням визначено пригорнути увагу суспільства до проблем реабілітації інвалідів в Україні взагалі і в Києві зокрема.

Метою є повернення людей, які з різноманітних причин втратили певні фізичні можливості, до повноцінного життя, їхня фізична реабілітація і психологічна адаптація, а також популяризація спортивної риболовлі, як здорового способу життя і гармонійного розвитку людини.

До участі в заході запрошено всіх бажаючих, хто не зважаючи на інвалідність, не втратив захоплення рибалкою та активним способом життя. У змаганнях передбачено особисту участь за різними категоріями.

Крім того, запрошений Голова Київської міської державної адміністрації В. Кличко, депутати Київської міської ради.

 Серед понад 20 вже заявлених учасників:

  1. І. Григор’єв — чемпіон Європи з мотокросу, перший в СРСР бронзовий призер чемпіонату світу з мотокросу, восьмикратний чемпіон СРСР з мотокросу, заслужений майстер спорту СРСР.
  2. О. Дорошенко — заслужений художник України.
  3.  О. Пустовойт –  Голова Громадської асоціації «Центр соціальної реабілітації інвалідів «Острів Надії», член Національного олімпійського комітету України.
  4. Е. Скакун – воїн-інтернаціоналіст, кавалер багатьох орденів і медалей СРСР і України.

Реєстрація учасників: 050-469-94-46 – Олександр Пустовойт.

Акредитація журналістів, які мають намір висвітлювати чемпіонат, проводиться до 19.00  24 серпня 050-446-82-45 – Костянтин Хівренко.

Реєстрація учасників та акредитація журналістів обов’язкова — https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScTWQmxuwasbUxC___OPMG1DQfsDvsBARW9wmBXayIbfM8Wog/viewform

Час і місце зустрічі для посадки в транспорт о 9:30 25 серпня, метро Видубичі (під мостом, у напрямку Конча-Заспи) або о 10:00 безпосередньо на Жуковому острові (координати: 50.334561, 30.594680).