30 секунд реклами за 5 мільйонів. Культові рекламні ролики Super Bowl

411

Фінал суперкубку з американського футболу Super Bowl – не лише одна з найочікуваних спортивних подій, але і справжній парад креативної реклами.

Щорік компанії вкладають мільйони доларів за можливість показати свій продукт під час гри. Цього року ціна за розміщення 30-ти секундного ролика побила новий рекорд і склала $5 млн.

Цими вихідними у кінотеатрі «Кінопанорама» покажуть найдорожчу рекламу за 2016 рік: 85 рекламних роликів, серед яких офіційні і не допущені до трансляції телеканалом CBS.

Нагадаємо культові ролики різних часів.

Coca-cola (1980)

Найпопулярніший рекламний ролик компанії Coca-cola, хоча, за словами одного з гуру маркетингу, що брав безпосередньо участь у відродження бренду, ця реклама не принесла додаткового прибутку.

Apple (1984)

Рекламний ролик режисера Рідлі Скотта для компанії Apple став «переломною подією», «шедевром» і «кращою рекламою 80-х».

Знятий за рекордні на той час $700 тис., він представив нове творіння компанії – комп’ютер Macintosh. Це відео також отримало Гран-прі фестивалю «Каннські Леви».

Pepsi (1992)

Найсексуальніший рекламний ролик 90-х приніс Синді Кроуфорд статус суперзірки, а світу моди новий образ, який експлуатували багато дизайнерів ще не один десяток років.

McDonald’s (1993)

Епічна сутичка Леррі Берда і Майкла Джордана за Біг Мак. Говорять, вони до цих пір не виявили переможця. У 2010 році був знятий рімейк битви, але вже з іншими баскетболістами – ЛеБроном і Дуайтом.

Volkswagen (2011)

Ролик, знятий для Super Bowl 2011, став справжньою сенсацією в мережі.