7 фактів про новий сезон «Шерлока»

356

Четвертий сезон «Шерлока» нарешті почали знімати, а шанувальникам пообіцяли сміх, сльози, потрясіння, «примари минулого» і навіть дитину. Бенедикт Камбербетч і Мартін Фріман повертаються з авторами серіалу Стівеном Моффат і Марком Гетіссом, натякаючи, що популярний серіал цього сезону»досягне свого апогею». Деталі нових серій залишаються гнітюче мізерні, а дата виходу в ефір все ще не підтверджена, але «Знай» зібрали для вас все, що відомо про нового Шерлока на цей момент.

Акторський склад буде, як завжди, настільки ж зоряний

Камбербетч і Фрімен користуються високим попитом у Голлівуді, тож зібрати їх разом для зйомок завжди важко. Але ж звичайно, вони обидва з’являться в нових серіях разом з британськими зірками Амандою Аббінгтон, Уною Стаббс, Рупертом Ґрейвсом, Джонатаном Ерісом та Лу Брілі. А Ендрю Скотт, очевидно, зіграє Моріарті. Автори серіалу більше інформації про запрошених зірок не дають, але в кінематографі завжди є місце сюрпризам.

Вперше над серіалом попрацює жінка-режисер

Рейчел Талалай, яка має 25-річний досвід та відома по своїй роботі в таких серіалах, як «Доктор Хто», «Флеш», «Вітер в івах» та «Перехідний вік», зніматиме першу з трьох частин серіалу.

Привид Моріарті

Ніхто з продюсерів чи режисерів серіалу не говорить прямо про присутність Моріарті. Але останній офіційний натяк на те, що «примари минулого в житті Шерлока Холмса і Ватсона візьмуть своє», змушують нагострити вуха. «Ці таємничі «примари» принесуть пригоди, романтику і жах слідом за собою», — інтригують глядачів продюсери. Як відомо, лиходій Ендрю Скотт, здавалося б, помер в останній серії, але це не означає, що він не може якимось чином знову з’явитися — чи фізично, чи надприродно.

Доктор Ватсон і Мері народили дитину

Хоч одна гарна новина – на Бейкер стріт з’явиться дитина. Принаймні, про це говориться в офіційному релізі BBC. «Доктор Ватсон і його дружина Мері готуються до найбільшого виклику в своєму житті – вперше стати батьками», — пишуть вони. Будемо сподіватися, що батьківство не зруйнує дружби, яку ми всі так любимо, між Шерлоком та Ватсоном.

Пристрасті довкола героїв згущуються

Продюсер Стівен Моффат минулого літа на фестивалі Comic Con в Сан-Діего попередив фанатів про зміну акцентів у серіалі. Він заявив, що фанатам слід очікувати «приходу темних сил, трагедій та пригод», а також бути насторожі «адже, щось повернеться, аби завдати удар у відповідь».

Мері може померти. Але знаючи Шерлока, може й не померти

Згідно до оригіналу, тобто книги Артура Конан Дойля, Мері повинна, так би мовити, зустрітися з творцем. Але чи вб’ють її продюсери картини – покаже час. Адже вони цілком можуть відхилитися від оригіналу, як вже і робилося раніше, аби ще більше закрутити сюжет.

Нові серії, скоріше за все, вийдуть на новорічні свята

BBC говорять, що вони «майже впевнені», що четвертий сезон вийде в ефір в перший день Нового року, як уже було раніше. Це й зрозуміло, адже, треба зважити на те, що зараз тільки розпочалися зйомки, а ще потрібен час аби змонтувати та відредагувати кожен з епізодів. Але, Бенедикт Камбербетч пообіцяв, що ці «довгі місяці очікування будуть варті того», тож не залишається нічого іншого, аніж повірити йому на слово та дочекатися.