Абромавичус знову всівся в міністерське крісло

295

Абромавичус працюватиме міністром економіки, допоки його не звільнить Верховна Рада

Міністр економічного розвитку та торгівлі України Айварас Абромавичус повернувся до роботи на посаді в очікуванні, що найближчим часом Верховна Рада задовольнить його заяву про відставку. Про це повідомив прес-секретар політика Олег Шиманський, зауваживши, що міністр не змінив свого наміру звільнитись.

«Міністр, коли зробив заяву про звільнення, був змушений піти у відпустку, щоб робота міністерства не блокувалась та був виконувачем обов’язків міністра», — пояснив речник міністра. Звільнити його з посади може тільки Верховна Рада, яка поки що це питання не розглядала.

«В якийсь момент кількість днів відпустки у пана Абромавичуса закінчилось, він був змушений повернутись до виконання обов’язків міністра. Зараз він на робочому місці», — пояснив речник. Він також зауважив, Абромавичус що повернувся до роботи наприкінці минулого тижня.

При цьому в офісі міністра наполягають, що він не передумав звільнятись і чекає на рішення парламенту. Проте у прес-службі не змогли пояснити, що робитиме міністр, якщо парламент його так і не звільнить, а також скільки ще часу за таких обставин він працюватиме на посаді.

Як повідомлялось, 3 лютого 2016 року міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавичус заявив про рішення подати у відставку через відсутність підтримки та активну протидію проведенню його командою реформ. 10 березня 2016 року Айварас Абромавичус допустив, що все ж таки за певних обставин може залишитись в уряді, адже хотів би продовжити реформи. Нагадаємо, минулого тижня Національне антикорупційне бюро за заявою пана Абромавичуса висунула підозру заступнику керівника «Нафтогазу» Андрію Пасішнику, який нібито тиснув на міністра.