Агенты ФСБ в руководстве СБУ

680

Пам’ятаєте, Борис Герман (обвинувачений в справі по замаху на Аркадія Бабченка) в суді заявив, що відверто проросійську партію «Розумна Сила» напряму фінансує «Фонд путіна»?

Але партія досі чудово працює, бо у її керівника Олександра Соловйова кум в СБУ.

Служба безпеки України 10 липня 2018 року допитала лідера партії «Розумна сила» Олександра Соловйова у справі про можливе фінансування партії російськими спецслужбами.А в серпні провела обшуки в офісі партії, про що заради піару злила інфу в ЗМІ.

Але все це не завадило Олександру Соловйову отримати від СБУ дозвіл та поїхати в ОДЛО. У вересні 2018 року лідер політичної партії «Розумна сила» Олександр Соловйов разом з соратниками відвідав непідконтрольні Україні території Луганської області, де зустрівся з місцевими жителями і підписав з ними Народну Декларацію про мир.

Пізніше він реєструвався кандидатом на пост Президента, йому відмовляла ЦВК через заклик до визнання «республік», але зрештою, не зважаючи на посягання на територіальний устрій України прямісінько в програмі кандидата, таки він був зареєстрований.

Це дуже скорочений опис активності відвертого ворожого агента, який абсолютно безкарно систематично порушує Кримінальний Кодекс України. Деталі за пошуком в Гуглі «Олександр Соловйов» або «Розумна сила» змусять ваше волосся на голові стати дибки.  А все чому? Бо кум працює на високій посаді в СБУ.

Василь Пісний — ще донедавна заступник начальника департаменту К — кум Олександра Соловйова, досі підтримує з ним тісні дружні зв’язки, більше того всіляко сприяє його діяльності та прикриває від зайвих питань СБУ. Звідси і дозвіл на відвідини ОРДЛО, і показові беззмістовні допити та обшуки, і повна безкарність.

Але не одним кумом славетний Василь Пісний. До кола його близьких товаришів відносяться не менш цікаві особи:

— Валерій Коряк (колишній очільник Київської міліції за часів Майдану), давній покровитель Соловйова.

— Василь Фаринник (колишній начальник головного слідчого управління МВС за часів Захарченка), смотрящий Януковича за Донецькою областю. Він же по сумісництву теж кум Соловйова.

— ну і сам Віталій Захарченко.

Хоч Захарченко та Коряк утікли за поребрик, а Фаринник прикидається пенсіонером, хтось має вирішувати їх проблеми та закривати питання по майну, арештам активів та наглядати, щоб залишки бізнесу, записані на підставних осіб, успішно працювали. І генерал СБУ Василь Пісний не полишає у біді старих друзів.

Ось так і живемо. Сепаратизм — це злочин, але якщо то кум — то все не так однозначно….

По всім ознакам генерал Пісний є прихованим (якщо чесно, не дуже) агентом російських спецслужб.

Автор: Олег Поліщук