Airbnb планує запустити нові послуги для мандрівників

300

Сайт оренди житла для мандрівників за кордоном Airbnb планує запустити в цьому році ряд нових послуг, серед яких особистий шеф-кухар, можливість забронювати столик в ресторані і прокат велосипедів.

За словами головного виконавчого директора Брайана Ческі, компанія хоче залучити більше мандрівників і зараз тестує новий сервіс, що дозволяє забронювати додаткові послуги.

Клієнти зможуть замовляти нові послуги, орендуючи житло на сервісі Airbnb.

«Наша основна ідея: ми хочемо, щоб ви приїжджали в місто і відчували себе в ньому як удома. Коли люди приїжджають в нове місце, вони хочуть не просто ночувати там, вони хочуть бути частиною його спільноти. І ми вирішили попрацювати над тим, щоб надати їм цю можливість», — зазначив Ческі.

Проект отримав назву «Чарівні подорожі». Ческі підкреслив, що на даний момент це пріоритетний напрямок роботи компанії.

Bloomberg пише, що пропозиція додаткових послуг з організації поїздок, може забезпечити додатковий прибуток компанії.

«Конкуруючі туристичні сайти дають клієнтам можливість замовити прокат автомобілів та інші послуги, але Airbnb розраховує запропонувати щось унікальне», — пише видання.

Іншою областю зростання Airbnb є Китай. Прибуток від китайських мандрівників виріс на 700 відсотків торік, сказав Ческі.

Airbnb це онлайн-майданчик для розміщення, пошуку і короткострокової оренди приватного житла по всьому світу.

Користувачі Airbnb мають можливість здавати мандрівникам в оренду своє житло, цілком або частково. Сайт надає платформу для встановлення контакту між господарем і гостем, а також відповідає за обробку транзакцій.

Airbnb пропонує більше 2 мільйонів будинків, квартир або кімнат в 192 країнах і 34 тисячах міст.