Активісти Азова пікетують Шевченківський суд на підтримку Краснова

397

У Києві під стіни Шевченківського районного суду рушили учасники акції на підтримку голови громадської організації «Цивільний корпус «Азов-Крим» Станіслава Краснова. Там проходить засідання про справі їх соратника.

Учасник цивільного корпусу Петро Тарасенко розповів, що у такий спосіб організація висловлює підтримку свого побратима. Він додав, що вони не вірять у те, що йому інкримінують.

«Ми зараз стоїмо тут біля цієї будівлі, а потім дізнаємося, де його будуть судити, і попрямуємо до того суду, де він безпосередньо буде», — сказав Тарасенко.

Керівництво організації, за його словами, намагатиметься зв’язатися з певними структурами, щоб отримати інформацію щодо цієї справи, й донести, що це все є провокацією.

Раніше учасники акції пікетували будівлю СІЗО СБУ. Там утримують Станіслава Краснова. До неї долучились близько сотні людей. Деякі з учасників акції запалили «фаєри» під час ходи. Раніше адвокат Краснова Андрій Мамалига розповів, що розгляд справи у Шевченківському суді попередньо розпочнеться о 15 годині.

Нагадаємо, СБУ звинуватила Станіслава Краснова у тому, що він передав російській стороні списки полку «Азов». Крім цього, йому закидають підготовку вбивства активіста блокади Криму.