Активісти Львову облили магазин Roshen кров’ю

706

У Львові активісти правих організацій пройшлися маршем на підтримку політичних в’язнів. Їхній маршрут проходив повз Головне управління Національної поліції, прокуратуру та управління Служби безпеки України. На початку активісти також облили «кров’ю» магазин Roshen та повісили опудало, що символізувало президента.

За словами організаторів маршу, мета акції — «привернення уваги суспільства до того, що відбувається в державі по відношенню до патріотів». В акції взяли участь представники ОУН, УНА-УНСО, ДУК «Правий Сектор», С-14, батальйону «Торнадо», ВГО «Сокіл» та «Карпатська Січ». За попередніми оцінками, в акції взяло участь близько 500 людей.

«Сепаратистів відпускають. Ахметов платить гроші — і їх відпускають. Негідники, які крадуть гроші, не садяться в тюрму — за то садять в тюрму патріотів. Ми проти того і хочемо показати, що реакція буде реальною», — заявив Антон Петрівський, боєць батальйону ОУН.

На початку акції активісти облили вітрину магазину Roshen свинячою кров’ю. Поруч із магазином повісили манекен, який символізував президента України Петра Порошенка.

«Ми всі знаємо, хто є власником магазину Рошен. Власник магазину Рошен є головнокомандуючим і керівником всіх силових служб. Якщо силові служби садять не сепаратистів і злодіїв, а патріотів, це означає, що він керує цим процесом. Людина, яка має в своїй власності фабрику в Росії, яка не закривається і не експропріюється — це означає, що з цією людиною є певні домовленості»? — заявив Антон Петрівський.

Учасники маршу прийшли під львівську прокуратуру та вимагали зустрічі з головним прокурором Львівської області. За словами активістів, зараз у львівському СІЗО перебуває четверо бійців батальйону ОУН, які були затримані внаслідок бійки з працівником СБУ. Один з них, Володимир Назарчук, є контуженим і потребував медичної допомогои. Натомість, як розповіли організатори акції, прокурор, що веде справу, відмовлявся допускати до затриманого лікаря.

Роман Федик, який очолює прокуратуру Львівщини, вийшов до учасників акції та заслухав їхні вимоги. За його словами, жодних офіційних звернень стосовно справи до нього не надходило. Він пообіцяв розібратись та дати офіційну відповідь.

За словами Антона Петрівського, учасники акції планують протидіяти політичним репресіям і в майбутньому.