Активісти руху «Дух Нації» прийняли участь у сесії міської ради

380

Громадські активісти руху «Дух Нації» взяли участь у сесії міської ради Дніпродзержинська 29 січня, під час якої обговорювали питання перейменування об’єктів, та поділились своїми враженнями.

«Безкоштовно ніхто не голосує», — з такої омовки почав свою промову депутат від партії «Наш край».

Лісничий сказав: «якщо ми хочемо добре працювати, то ми повинні добре отримувати».

Потім додав, що у всіх має бути гідна заробітна плата, але в даний момент йшлося про умови оплати праці міського голови, секретаря та заступників міського голови. Тому депутати голосували за те, що б влада обходилася місту в 5% бюджету. На ремонт шкіл та садочків 0%!

Активісти організації «Доблесть України» просили виділити приміщення на реабілітаційний центр допомоги для учасників АТО. Лідер організації повідомив, що по місту зареєстровано 6 випадків самогубств серед бійців. Депутат Чернявський сказав, що «у нас ще є ветерани Афганістану та інші ветерани. Чому допомагати тільки ветеранам АТО? ». Приміщення не дали.

Більшу частину часу витратили на перейменування вулиць. Коротко: опитали жителів Дніпродзержинська — 80% проти.

Комісія з перейменування запропонувала дуже оригінальні назви — Цвинтарна, Блаватської, Олени Ган (мама Блаватської) і т.п. Було багато крику, суперечок, навіть розв’язалася бійка! Проголосували — НЕ перейменовувати! Зал аплодує!

Після чого мер повідомив, що за законом, 21 лютого своїм указом він буде повинен перейменувати вулиці. 30 хвилин «демократії» в нікуди!

Депутата від БПП, Шкуренко звинуватили в тому, що всі тендери виграє її чоловік. Депутат Боговик направив запит в прокуратуру.

Будемо відстежувати результати», — йдеться у повідомленні.