Американський фотограф показала немовлят в оточенні світових арт-шедеврів

434

Професійний американський фотограф Ліндсі Уолден, яка спеціалізується на фотосесіях вагітних та новонароджених, створила незвичайний і милий проект.

Нещодавно Ліндсі, яка є матір’ю трьох дітей, спало на думку поєднати фотосесію малюків із роботами всесвітньовідомих художників.

Свою серію вона назвала «Колекція шедеврів новонароджених».

Ідея проекту виникла, коли Ліндсі востаннє відвідувала арт-музей.

«Не можу вигадати більш ідеального об’єкта для натхнення, ніж створення реплік класичних шедеврів із чистотою та спокоєм новонароджених у ролі головних героїв», —повідомила фотохудожниця виданню Mashable.

Ліндсі витратила 24 години на підбір своїх улюблених картин. За словами фотографа, її буквально поглинули імпресіоністи і їхня візуальна манера.

Щоб відтворити манеру художників Ліндсі використовує вовняну пряжу, яку вона розриває на дрібні шматочки, щоб вони нагадували мазки пензля.

Основою творів є пухирчата плівка.

«Я думаю, мої фотографії мають відгук, тому що ми всі принаймні трохи знайомі з класичними творами мистецтва, тому від перегляду зображень виникає щось дуже особисте. Ван Гог і Моне є частиною нашого життя, частиною наших сімей. Ми всі колись відчули на собі вплив оригінальних картин і були зворушені, кожен по-різному», —розповідає фотограф.

Поки у колекції Ліндсі є лише шість фото, але вона планує збільшити колекцію до дванадцяти.