АМКУ проведе розслідування у справі «Укртатнафти»

363

Антимонопольний комітет України проводить розслідування по справі, порушеній щодо ПАТ «Укртатнафта» за надання комітету інформації не в повному обсязі

Про це повідомляє прес-служба комітету.

В АМКУ зазначили, що розслідування ведеться щодо ПАТ «Укртатнафта», «НПК-Галичина», ТОВ «Галнафта», ТД «Прикарпаттянафтотрейд», ТОВ «Котлас», «Полігональ» та «Гарант-УТН».

Ці компанії звинувачуються в антиконкурентних узгоджених діях, які стосуються спотворення результатів аукціонів з продажу нафти та газового конденсату, що порушує законодавство про захист економічної конкуренції, передбачений п. 4 ч. 2 ст. 6 та п. 1 ст. 50 закону України «Про захист економічної конкуренції».

З метою збору доказів АМКУ неодноразово направляв запити до «Укртатнафти».

«На жаль, компанія «Укртатнафта» вдалася до дій, які створюють перешкоди в проведенні розслідування, зокрема — надання Антимонопольному комітету інформації не в повному обсязі», — наголосили у прес-службі.

Нещодавно за зловживання монопольним становищем на ринку транзиту природного газу Антимонопольний комітет України виставив російському «Газпрому» штраф на суму 85 млрд гривень.