«Антонов» проривається на індійський ринок

383

Держпідприємство пропонує індійцям транспортні, регіональні пасажирські та літаки спеціального призначення.

В період 28-31 березня делегація ДП «Антонов» бере участь у виставці DefExpo-2016 у штаті Гоа в Індії, передає прес-служба підприємства.

Там представляють сучасні авіаційні програми, засновані на досвіді українського підприємства в розробці транспортних, регіональних пасажирських та літаків спеціального призначення. «Свою ефективність літаки «Ан» довели, працюючи у складних кліматичних умовах Індії та базуючись на різних аеродромах, розташованих у високогірній місцевості», — зазначили в «Антонові».

На заміну добре відомому в Індії літаку Ан-32 «Антонов» пропонує найновітніший багатоцільовий транспортник Ан-132 вантажопідйомністю до 9,2 т. «Ця програма реалізується у взаємодії з партнерами з Королівства Саудівська Аравія за участю провідних компаній світової авіаіндустрії. Підприємствам Індії пропонується долучитися до створення цього літака, а міністерствам та відомствам країни – стати його замовниками», — уточнили у держпідприємстві.

Також індійцям пропонують транспортний літак Ан-178 вантажопідйомністю до 18 т. Його пропонують у рамках спільної реалізації програми середнього транспортного літака у максимальній відповідності до вимог індійських замовників.

Ще один напрямок співпраці – сімейство Ан-148/Ан-158. Найновішим літаком цієї лінійки є Ан-148-300МП, призначений для морського патрулювання. Порівняно з турбогвинтовими аналогами, він потребує меншого часу підльоту до зони патрулювання та здатен досліджувати значно більшу акваторію, що дозволить виконувати необхідні завдання меншою кількістю літаків.