Армія готова дати відсіч Росії

423

Таку заяву зробив президент України Петро Порошенко.

«Зараз голова Генерального штабу Муженко перебуває в зоні АТО. Вчора вночі я отримав останню доповідь і можу запевнити українців, що українські військові готові дати відсіч по будь-якому напрямку», – запевнив глава держави.

«Під час інтенсивних консультацій з лідерами держав-членів ЄС я отримав чітку підтримку територіальної цілісності України. Ми не виключаємо повноцінного вторгнення Росії. Ми готові дати відсіч ворогу і на сході України, і вздовж адміністративного кордону з Кримом», – запевнив президент.

«Ми бачимо, як зростає бойовий потенціал Збройних сил. Якісні зміни відбуваються в кожному підрозділі. Зміни є незворотніми, хоч і не завжди відбуваються так швидко, як хотілося б», – додав Порошенко.

Також Петро Порошенко вшанував пам’ять загиблих військових 16-ої окремої бригади армійської авіації хвилиною мовчання та звернувся до її членів: «Бойові дії на сході України стали Вітчизняною війною за демократію. Я дуже радий під час своєї робочої поїздки у Львівську область мати можливість спілкування з воїнами 16-ої окремої бригади армійської авіації».

Окрім того, президент заявив про початок будівництва житлового будинку для бійців даної бригади.

Як відомо, після російських провокацій в Криму, Петро Порошенко наказав привести підрозділи Збройних сил України у підвищену бойову готовність.