Аваков: Керівництво поліції Миколаївщини звільнять

586

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що райвідділ поліції на Миколаївщині, працівники якого причетні до вбивства 31-річного Олександра Цукермана, буде розформовано, а в області призначать нового начальника поліції.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

Також він додав, що райвідділ Кривоозерського району розформовують і повністю оновлять.

«Зміни будуть проведені і в керівництві обласного Миколаївського главку поліції. Сьогодні ж буде представлений новий начальник обласної поліції. Всі, хто замішаний в злочинних та протиправних діях — підуть під суд і ніякої спроби обілити «честь мундира» — не буде», — написав Аваков.

«Окремо Нацполіція вивчає питання можливо допущеного спотворення інформації з боку ряду працівників — в разі підтвердження підозр — санкції щодо несумлінних виконавців будуть так само безкомпромісні», — додав міністр.

Як відомо, в ніч на 24 серпня 2016 року в Кривому Озері поліцейські на смерть забили чоловіка при затриманні.

За інформацією органів прокуратури безпосередньо до інциденту причетні троє співробітників поліції. Їм просять обрати виключний запобіжний захід – арешт без права внесення застави.

У липні змінили обласного прокурора Миколаївщини і керівників силових структур через корупційний скандал за участю заступника миколаївського губернатора Миколи Романчука.