Аваков про Киву: Він адекватний офіцер

430

Декілька тижнів тому повідомляли, що керівник департаменту протидії наркозлочинності Національної поліції України Ілля Кива досі не пройшов переатестацію.

Атестація мала бути в понеділок. У суботу в мене був відкритий лікарняний лист. Сьогодні я офіційно вийшов з лікарняного і тому буде призначено новий день атестації, — сказав Ілля Кива.

В інтерв’ю голова Національної поліції України Хатія Деканоїдзе вважає, що остаточну оцінку Киві повинна дати переатестація.

Я вже сказала, переатестація поки не закінчилася. Але особисто моя думка – я не бачу Киву поліцейським офіцером в нашій новій поліції, – заявила Хатія Деканоїдзе.

Сьогодні з метою представлення нової патрульної служби Полтаву відвідав міністр внутрішніх справ Арсен Аваков. Після заходу він відповів на питання про те, коли Ілля Кива нарешті пройде переатестацію.

Ілля Кива зараз працює, і коли виникне необхідність, він пройде переатестацію. Ілля Кива – адекватний гідний офіцер. Те, що існує дискурс навколо цього, мені це відомо. Я ціную людей не по тому, хто що говорить про нього в пресі, а по тому, що вони роблять. (…) Якщо комусь він не подобається, це нормальний процес. Але повинен бути об’єктивний процес атестації. І під тиском мафії, що випускає кодеїновмісні пігулки, або під тиском інших людей я не збираюсь поступатися. Я збираюся провести об’єктивний процес [ переатестації]. На те й переатестація, у якій буду приймати участь не я. І така переатестація неодмінно буде, — запевнив міністр.