Авіакомпанія Alaska Air придбає Virgin America за 2,6 млрд дол

384

Alaska Air Group Inc домовилася про покупку Virgin America Inc за 2,6 мільярда доларів для розширення географії своїх польотів на західному узбережжі США.

Про це йдеться в прес-релізі Alaska Air.

Відповідно до прес-релізу, об’єднана авіакомпанія стане п’ятою за величиною в США, що дозволить їй конкурувати з більш великими гравцями на прибуткових напрямках, таких як Сан-Франциско і Лос-Анджелес, а також Сіетл, де базується Virgin.

Угода стала першим злиттям американських комерційних авіакомпаній з тих пір, як US Airways і American Airlines об’єдналися в 2013 році, створивши найбільшого в світі авіаперевізника.

Alaska заплатить 57 доларів за акцію Virgin готівкою, що означає 47% премію до ринкової вартості акцій компанії на момент закриття торгів в п’ятницю.

Сума угоди з урахуванням боргу і лізингових зобов’язань Virgin America становить близько 4 мільярдів доларів, говориться у прес-релізі.

За розрахунками Alaska Air, синергія від повної інтеграції становитиме 225 мільйонів доларів на рік, тоді як одноразові витрати на злиття становитимуть близько 300-350 мільйонів доларів.