АвтоЄвроСила мітингувала в підтримку Зеленського та за продовження строку використання «євроблях»

3833

Сьогодні, 16 травня 2019 року, прихильники Громадського Об’єднання «Авто Євро Сила» мітингували під стінами Верховної Ради України, висуваючи дві основні вимоги: призначення дати інавгурації новообраного Президента Володимира Зеленського на найближчу можливу дату та продовження терміну використання автомобілів на єврономерах на території України без оплати штрафів, які мали б вступити в дію вже 24 травня цього року.

Як вбачається з офіційної інформації, опублікованої на сайті Верховної Ради України, обидві вимоги були задоволені повністю. Рада призначила дату інавгурації Зеленського, відповідно до постанови №10270-2, за яку проголосувало 315 народних депутатів, на 20 травня на 10:00. Урочисті заходи пройдуть у сесійній залі Верховної Ради України. Зауважимо, що постанова набрала чинності з моменту її прийняття.

В свою чергу Володимир Зеленський подякував активістам за таку підтримку:

З іншою вимогою мітингарів склалось все набагато складніше, адже народні депутати не бажали йти на поступки активістами ГО «Авто Євро Сила». Під стінами парламенту дійшло навіть до сутичок.

Активісти налічили близько 3000 автомобілів та 10000 небайдужих, які мітингували, як підстінами Веховної Ради, так і під стінами Кабінету Міністрів України, скандуючи гасло «Кривіцького на нари!».

Опираючись на власні джерела редакції в рядах «Авто Євро Сили», така перемога далась нашим співвітчизникам не просто, довелось під тиском громадських хвилювань терміново збирати комітет та практично «змушувати» депутатів голосувати за прийняття законопроекту «Про внесення змін до Податкового кодексу України у зв’язку з прийняттям Закону України» Про електронні довірчі послуги «(№8371), в якому й міститься відповідна правка.

«Таким чином, 24 серпня вступить в силу закон, який буде накладати штраф за порушення митного режиму, в якому знаходяться авто на іноземній реєстрації», — повідомила Ніна Южаніна. Зауважимо, «за» проголосували 236 народних депутатів при необхідному мінімумі в 226 голосів.

За словами євробляхерів, в цей час в регіонах чатували активісти, готові у будь-який час перекривати основні шляхи. В той момент, коли «Авто Євро Сила» спробувала перекрити вулицю Грушевського, прибуло близько 800 бійців Нацгвардії, які й почали штовханину та затримання активістів.

Головне, що під час проведення акції ніхто не постраждав, а громадяни шляхом мирного протесту домоглись свого, що є гарним знаком у демократичному суспільстві. Голова ГО «Авто Євро Сила» Олег Ярошевич звернувся до прихильників новообраного президента Зеленського з меседжем про те, що «разом, ми — сила», а активісти відстоюють під стінами Верховної Ради спільні інтереси.