Автодорога Мукачево-Львів буде прокладена новим асфальтом

180

Дорожники розпочали роботи з влаштування верхнього шару щебенево-мастикового асфальтобетону на автомобільній дорозі Н-09 Мукачеве-Рахів-Богородчани-Івано-Франківськ-Рогатин-Бібрка-Львів. Роботи розпочали від межі Івано-Франківської області в напрямку до Львова, повідомила прес-служба Служби автомобільних доріг у Львівській області

Станом на ранок 4 квітня влаштовано майже 3 500 м верхнього шару ЩМА лівої та правої смуг руху. Окрім того, ведуться роботи з влаштування з’їздів, лотків водовідведення та металевого огородження.

Роботи виконує компанія ТзОВ «БПП». Рух транспорту на цій ділянці здійснюється у реверсному режимі.

Нагадаємо, на ремонт автодороги загального користування Мукачеве-Рахів-Богородчани-Івано-Франківськ-Бібрка-Львів в межах Львівської області Кабмін у травні 2015 року виділив 200 млн. грн.

Кошти на проведення ремонту автодороги передбачено Постановою КМУ № 323 від 25.05.2015 «Про затвердження порядку використання коштів державного бюджету, призначених для розвитку дорожнього господарства областей української частини Карпатського євро регіону (зокрема доріг Мукачеве — Львів, Татарів — Кам’янець-Подільський. Стрий — Мамалига)»

Служба автомобільних доріг у Львівській області провела торги і визначила компанії, які проводитимуть ремонт, а саме: «Онур Конструкціон Інтернешнл» ремонтуватиме ділянку у Львові від вул.. Зелена до Сихівського кладовища, а ТзОВ «ПБС» – ділянку від села Давидів до межі Львівської області.