Автомобільні черги стоять на КПВВ «Мар’їнка»

232

Сьогодні зранку, 10 лютого, для перетину лінії розмежування через КПВВ «Мар’їнка» на в’їзд очікувало 350 автомобілів, на виїзд – 250. У «Новотроїцькому» на в’їзд прямувало 20 авто, а на виїзд – 40. Черг на «Гнутовому» не було.

Про це повідомили у Держприкордонслужбі України.

Як зазначається, за вчорашній день в контрольних пунктах в’їзду-виїзду в зоні АТО зафіксували збільшення пасажиро-транспортного потоку на всіх напрямах. Щоб забезпечити належний пропуск транспортних засобів та осіб, які перетинали лінію розмежування, на кілька годин продовжувався термін роботи КПВВ «Новотроїцьке».

Всього через контрольні пункти прослідувала така кількість осіб та транспортних засобів: КПВВ «Мар’їнка» – 5560 осіб та 1197 транспортних засобів; КПВВ «Новотроїцьке» – 5605 осіб та 1385 транспортних засобів; КПВВ «Гнутове» – 2507 осіб та 680 транспортних засобів; КПВВ «Станично-Луганське» – 2900 осіб.

Також 9 лютого в контрольному пункті «Мар’їнка» прикордонники зафіксували спробу дати хабар. Громадянка, яка слідувала у Донецьк, пропонувала 500 гривень працівникам пункту пропуску. Таким чином вона намагалася «вирішити питання», аби її автомобіль «ВАЗ» пропустили без перевірки, адже він був запакований різними товарами. По даному факту прикордонники поінформували Національну поліцію в Донецькій області.