Азаров протролив Ляшка «і йому подібних»

389

Микола Азаров на своїй сторінці у «Фейсбуці» написав гнівний відгук про Ляшка і виразив свої сумніви, що до того, чи той розуміє законопроекти, які читає:»Ляшко і йому подібні, з яких, власне, і полягає так звана Верховна Рада, ніяких документів ніколи не читали, а якщо навіть і читали, то навряд чи з їх рівнем підготовки зрозуміли. До них доходить вже тоді, коли практика виконання документа показує втрати і невигоди для України. Але ж той же Ляшко та інші могли б вислухати ті аргументи, які наводилися мною в листопаді, грудні 2013 г. Але тоді вони вважали за краще стрибати і гриміти в барабани».

Симптоматично, що один з головних крикунів на майдані і в Верховній Раді за підписання угоди про асоціацію з ЄС, радикал Ляшко, зараз неодмінно кричить: «Який, мовляв, ідіот додумався до того, щоб підписати це невигідну для України угоду з ЄС».

Микола Азаров активно критикує теперішню владу та її політику. Але екс-премє’р часів Януковича і сам не погано влаштувався, перебуваючи у бігах, він подав до суду, щоб повернути собі пенсію. Згідно з постановою суду від 4 лютого 2016 року, Азаров знову отримуватиме пенсію у розмірі 17 тисяч гривень. Адвокати чиновника-злочинця домоглися скасування рішення Печерського суду у грудні минулого року, за яким прибічнику Януковича припинили виплачувати гроші.