Барамідзе: Україна – надія держав Східної Європи

242

Фракція «БПП» висунула кандидатуру Володимира Гройсмана на пост прем’єр-міністра України. Також голова «Блоку Петра Порошенка» повідомив, що розглядалася кандидатура технократичного Уряду, але вони не побачили достатньо голосів для ухвалення Яресько.

«Для чого компроміс українським політиком? Для того, щоб переділити все і правити країною так, як правили до цього часу, точніше грабується, то це одне. Можливо, вони це зможуть, оскільки помітно що не всі, але більшість в Парламенті не налаштовані на якісь реальні, радикальні дії. Ми дивимося всі на Україну, як на нашу спільну надію усіх держав Східної Європи, бо ця країна являється стержневою державою. І невдача тут, буде невдачею для Грузії.», — розповів Георгій Барамідзе віце-спікер Парламенту Грузії.

Експерт також наголосив, помітно, що депутати представляють не інтереси народу, а інтереси тих, хто протягом багатьох років і при будь-якій владі, грабували країну.

«Дуже шкода, що українська політична еліта не хоче здавати позиції. Вони мільйони заробляють і думають, що це продовжуватиметься і зійде їм з рук», — додав Георгій Барамідзе.

Також віце-спікер підкресли, що політичний рейтинг його земляка Міхеїла Саакашвіл зростає тому, що він не боїться говорити те, що думає сам і український народ.