Батенко: Українську владу необхідно очистити від сепаратистів

222

За понад два роки після повалення режиму Януковича та початку війни на Донбасі в Україні так і не розпочався процес десепаратизації влади, зокрема, її вищих ешелонів.

Без цього неможливе повернення тимчасово окупованих територій.

Про це 17 березня заявив народний депутат, член міжфракційного об’єднання УКРОП Тарас Батенко.

«Насправді, ми не займалися за цей рік десепаратизацією в ешелонах української влади. Що вже говорити про механізми визволення окупованих територій», – сказав Тарас Батенко.

Нардеп навів приклад колишнього начальника управління Національної поліції у Вінницькій області Антона Шевцова, який 17 березня був затриманий СБУ при спробі втекти до Російської Федерації. Політик нагадав, що ще торік Антон Шевцов виконував обов’язки начальника відділу МВС міста Чернігова під час довиборів до парламенту на 205-му окрузі. На посаду він був призначений за протекцією нинішнього народного депутата з фракції

«Блок Петра Порошенка» Сергія Березенка, який за підсумками виборів у скандальному окрузі й потрапив до парламенту. «Скільки таких сепаратистів ще є сьогодні в українській владі, скільки їх було звільнено за цей проміжок часу?» – поцікавився народний депутат.

Тарас Батенко також наголосив, що наразі політики мають говорити про механізми визволення не лише Донбасу, але й Криму, питання деокупації якого стало підніматися дедалі рідше. Однак наразі обговорення можливого майбутнього прем’єр-міністра займає значно більшу частину інформаційного простору, ніж проблема тероризму й сепаратизму, які призвели до загибелі тисяч українських громадян та змусили понад мільйон українців залишили свої домівки, констатував Тарас Батенко.