«Батьківщина» готова воювати з Саакашвілі за симпатію електорату

231

ЮВТ влаштовує «в піку» Саакашвілі свій «мега-форум»

Партія «Батьківщина» не змогла мовчки «проковтнути» зазіхання Міхеїла Саакашвілі на прихільність сумчан і влаштовує «в піку» грузинському екс-президенту свої антикорупційні «змагання» у місті.

За наявною інформацію, святковий дух 8 березня у Сумах буде просякнутий «антикорупційною» боротьбою за душі сумчан. Саме тому у день візиту Саакашвілі нас відвідають і «головні спікери партії ВО «Батьківщина». Принаймні так сказано у анонсі, розміщеному у групі «Сумські журналісти».

Наразі заявлено, що прес-конференція народних депутатів України та головних спікерів партії ВО «Батьківщина» відбудеться 10 березня зранку подалі від середмістя — у актовій залі Сумського державного університету. Причому тему заявлено досить неконкретно, але більш ніж у стилі ЮВТ: «Бідність громадян вбиває державу».

Юлію Володимирівну, звісно, не обіцяють. Але анонсують участь Івана Кириленка, Олександри Кужель, а також місцевого нардепа Владислава Бухарєва.

Дещо розгублено і напружено виглядає нардеп від Сум Олег Медуниця, який не бере безпосередньої участі у жодному з цих гучних заходів. Колишній соратник Тимошенко, який за допомогою її бренду в перший раз став нардепом , тепер налаштований до своєї попередньої «політичної батьківщини» доволі критично: «Це просто фєєрічно.

Виявляється завтра в Сумах «Батьківщина» буде проводити підпільний антикорупційний форум у філармоніїї. Ви про це не знайдете жодного анонса. Одні готують форум з Саакашвілі інші напевно вирішили їх випередити. До того ж 10 числа коли буде форум Саакашвілі приїжджає група депутатів бютівців про що вже заявила їх прес-служба.

Насправді з реальною боротьбою проти корупції ці заходи не мають жодного зв’язку. Одні розкручують свій новий політичний проект, інші намагаються не допустити електоральних перетоків».

Нагадаємо, сьогодні у Сумах проходить прес-конференція організаторів зустрічі Міхеїла Саакашвілі, на якій частина групи «зустрічальників» заявить свої зазіхання на близькість до тіла Міхо. Оскільки багато хто вважає, що «засвітка» поряд з лідером «Руху за очищення» може принести місцевим політикам певні дивіденти.