«Батьківщина» і «Самопоміч» домовились про колективне ігнорування уряду Яценюка

224

В «Батьківщині» заявляють, що не будуть надалі працювати з урядом Яценюка. До їхнього «протесту» приєдналась і «Самопоміч».

«Кожна фракція висловилася, чи готова вона працювати з цим урядом. Виходячи з відповіді, ні фракція «Батьківщина», ні фракція «Самопоміч» з цим прем’єром працювати не буде», — зазначив нардеп «Батьківщини» Сергій Соболєв.

«Ясно, що «Народний фронт» заявили, що вони будуть працювати з цим прем’єром, «Блок Петра Порошенка» вимагає переформатування уряду, тоді вони готові працювати з цим прем’єром», — зазначив Соболєв.

Він також повідомив, що якщо Яценюк залишиться прем’єром, «Батьківщина» не пропонуватиме свої кандидатури у Кабмін.

«Ми заявили, що в разі, якщо залишається цей прем’єр і ця економічна політика, ми в цей уряд не підемо», — підкреслив Соболєв.

«Обговорювалося також питання, чи готовий «Народний фронт», якщо піде Арсеній Яценюк, продовжувати працювати в коаліції. Відповідь вперше не була така категорична, вони сказали, що будуть думати виходячи з ситуації», — наголосив депутат.

Він також повідомив, що Яценюк ще раз запросили на засідання ради коаліції в понеділок.

У той же час голова фракції НФ Максим Бурбак заявив, що уряду треба дати працювати.

«Фракція НФ підтримує те, що у четвер заявили на уряді, що потрібно припинити цю істерію навколо відставки уряду і дати людям нормально працювати і впроваджувати реформи», — сказав Бурбак.