Береза не проти маргінальних майданів

380

Позафракційний народний депутат Борислав Береза вважає, що в країні не потрібно забороняти акції маргінальних псевдомайданів. Адже українське суспільство в спромозі відрізнити фальшивку від дійсності.

Про це він розповів в ефірі одного українського телеканалу.

За словами Борислава Берези, українське суспільство не висловило підтримки акціям псевдомайдану, які проходили на вихідних у центрі столиці. Депутат вважає, що українці навчилися розрізняти фальш від дійсності. Проте, він переконаний, що навіть подібні акції мають право на життя і їх не потрібно забороняти.

«Такі маргінальні псевдомайдани мають право на існування, люди дають усьому цьому свою оцінку. Справжній Майдан підтримали десятки тисяч людей, а потім й мільйони. А хто зараз вийшов? Люди в змозі відрізнити фальшифку від дійсності. Але вийти можуть усі», – зазначив депутат.

Також, Береза розповів, що якби не робота СБУ, то в Києві могли виникнути збройні заворушення. Адже спецслужби локалізували усю зброю, яку намагалися пронести в центр столиці.

Нагадаємо, відомий політолог Тарас Березовець вважає, що повномасштабний Майдан-3, який організатори пробували реалізувати на вихідних, не був підтриманий українським народом по декількох дуже важливих причинах. Основна причина – це розуміння того, що активним розгойдуванням ситуації в Україні займається Кремль через свої спецслужби та підставних людей.