Без реального плану дій до Кабміну зась — новий метод відбору прем`єра

278

Сьогодні вже щонайменше три особи, окрім чинного Прем’єр-міністра, претендують на крісло керівника уряду. Серед них міністр фінансів Наталія Яресько, спікер парламенту Володимир Гройсман та губернатор Одещини Міхеїл Саакашвілі. Позитивом є те, що реальних кандидатів є декілька, відтак депутати дійсно мають можливість обговорювати й впливати на вибір прем’єра.

Таку думку висловила народний депутат України Оксана Юринець під час політичного ток-шоу.

Депутат зазначила, що кожен із кандидатів, вірогідно, буде пропонувати свою програму виходу із кризи. Адже парламент не готовий сьогодні голосувати просто за відоме прізвище.

«Особисто я буду голосувати за того прем’єра, який озвучить свій план дій та представить команду, з якою він буде робити потрібні речі для країни. Адже за рік можна чітко зрозуміти, що і в якій галузі потрібно змінити», – зазначила Оксана Юринець.

Народний депутат додала, що політик, який стане прем’єром, повинен розуміти, що дуже швидко йому доведеться й прозвітувати за пророблену роботу. Відтак, до своїх заяв у ЗМІ кандидати мають поставитися не тільки відповідально, а й з пересторогою, адже потім за кожне слово доведеться відповідати перед суспільством.