Безсмертний: ОБСЄ працює на Росію

207

Організація з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) відпрацьовує інтереси Росії практично у всіх військових конфліктах, учасником яких є Російська Федерація, тому жодного вагомого впливу на їх вирішення ця організація мати не може.

Таку думку висловив екс-посол України в Білорусі та колишній представник Україні в контактній групі по врегулюванню збройного конфлікту на Донбасі Роман Безсмертний і додав, що механізми роботи ОБЄС призвели до анексії та втрати територій в Грузії, Молдові та Україні.

«ОБСЄ – абсолютно імпотентна організація з точки зору вирішення питань безпеки на європейському континенті. Це спокійний аналіз. А якщо зробити чесний аналіз, то вийде: якщо внаслідок використання механізму ОБСЄ в розв’язанні військових конфліктів держави втрачають свої території, це означає, що організація не просто не забезпечує безпеку, а реалізує інтереси однієї з країн. Чому? Тому що в першому, другому, третьому і подальших конфліктах на континенті брала і буде брати участь Росія», – повідомив Безсмертний.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Кремль забив останнього цвяха у свою труну.