Бізнесмени Британії будуть вимушені підвищити зарплату жінкам

281

У Британії йде активна боротьба з гендерною нерівністю на корпоративному рівні. Відсьогодні усі компанії, штат яких нараховує більше 250 осіб, мусять здавати звіти про зарплати чоловіків та жінок.

За інформацією від BBC, профспілки з Туманного Альбіону запевняють, що жінки все ще отримують на 20% нижчі зарплати, ніж чоловіки на однакових посадах. Тож уряд країни має намір боротися зі статевою нерівністю, а відкритими даними про доходи співробітників створювати стимул цінити працю жінок.

Міністр Сполученого Королівства з гендерної нерівності Ніккі Морган збирається з’ясувати, у яких саме сферах ринку праці найбільша розбіжність у зарплатах. Відомо, що уряд проведе роботу з вісьмома тисячами бізнесменів — їх підозрюють у несправедливій виплаті гонорарів жінкам.

Прем’єр-міністр Британії Девід Кемерон також є активним борцем за права жінок. Він минулого літа пообіцяв у найближчі роки повністю знищити у країні проблеми нерівності статей.

Нещодавно троє мешканок Штатів відсудили у Саудівського принца сотні тисяч доларів через звільнення за статевою ознакою. Вони влаштувались його персональним водієм, але жінкам заборонено керувати машиною у східних країнах.