BlaBlaCar вводить платне бронювання для пасажирів в Україні

1271

Сервіс BlaBlaCar запускає монетизацію для українських користувачів. Можливість бронювання для пасажирів стане платною.

«Карпулинговий сервіс BlaBlaCar запускає монетизацію для українських користувачів. З листопада 2018 року можливість бронювання для пасажирів стане платною. Після вибору параметрів маршруту і водія, потрібно буде сплатити доступ до бронювання: на день (49 грн) або місяць (59 грн). Оплата доступна як на сайті, так і в мобільних додатках (iOS, Android). Нові умови не поширюються на поїздки довжиною менше 120 км, їхнє бронювання доступне безкоштовно», – йдеться у повідомленні.

При цьому правила розрахунку з водіями незмінні – платити треба готівкою. В компанії підтвердили також, що розглядають безготівковий розрахунок «як одну з доступних опцій».

Для самих водіїв сервіс залишається повністю безкоштовним. У компанії говорять, що продовжать стежити за розміром компенсацій – користування BlaBlaCar має на увазі часткову компенсацію транспортних витрат, а не заробіток.

BlaBlaCar зайшов в Україну 4 роки тому. Сервісом користується понад 4 мільйони осіб. Усі вони отримають 3 місяці безкоштовного бронювання. Активувати їх треба до листопада. Також, один місяць безкоштовного бронювання дадуть усім новим користувачам.

Нині BlaBlaCar працює у 22 країнах, у сервісу – 65 мільйонів користувачів, із яких 20 мільйонів здійснюють поїздки щокварталу. Мобільна аудиторія BlaBlaCar – 30 мільйонів осіб. Наприкінці вересня компанія оголосила, що вийшла на прибутковість.