Бойкот «виборів» в Держдуму: кримських татар очікують нові репресії

297

На жаль, немає сумнівів, що окупаційна влада обов’язково відповість помстою кримським татарам за бойкот так званих «виборів» в Криму. Можливо, наші найбільші активісти, які продовжують боротьбу в умовах анексії, можуть відчути додаткові тиски та дискримінацію.

Кримські татари зорганізувались для бойкоту псевдовиборів до російської Держдуми. Вони згуртувалися навколо звернень кримського Меджлісу, дехто розповсюджував інформацію, хтось організовував тематичні зустрічі. Саме тому не дивно, що нині слід очікувати на репресивний «відкат» від кремлівської влади.

Наші люди дуже розумні, окрім того вони вже мали досвід бойкоту незаконного референдуму, який відбувався в Криму у 2014 році. Знаєте, це такі питання, коли кримських татар і особливо переконувати не треба, позаяк вони спираються на свій політичний досвід, напрацьований десятиліттями новітньої історії. Знайти спільну точку дотику у світогляді нашої нації – не проблема. Саме тому кримські татари одразу зайняли позицію, яка полягає у повному несприйнятті цих псевдовиборів.

Автор матеріалу: Рефат Чубаров, кримськотатарський політик