БПП і «Народний фронт» закликають в свої ряди ще кількох позафракційних

212

Найближчим часом лави фракції «БПП «Солідарність» та «Народний фронт» можуть поповнити ще кілька позафракційних депутатів.

Зазначається, що після переходу фракції «Батьківщини» в опозицію БПП і НФ продовжують переговори з позафракційними нардепами щодо формування коаліції.

Як повідомляють джерела у фракції, до БПП можуть приєднатися колишній «свободівець» Сергій Рудик, екс-«радикал» Артем Вітко, депутат-«спадщина» Сергій Міщенко та Євген Рибчинський.

У фракції «Народний фронт» переговорним процесом займається друг Яценюка Андрій Іванчук.

Попри офіційні заяви партії «УКРОП», джерело в політичній силі повідомило, що минулого тижня Іванчук розмовляв з олігархом Ігорем Коломойським про приєднання кількох їхніх депутатів до НФ. Однак домовитися про це поки не вдалося.

«Наші не хочуть», — коротко прокоментував ситуацію співрозмовник в «УКРОПі».

Наразі у «Народному фронті» називають прізвища лише двох депутатів, готових увійти до їхньої фракції. Це екс-командир «Азову» Андрій Білецький та колишній «свободівець» Юрій Бублик.

Станом на 6 квітня, у фракціях БПП та НФ разом налічується 222 депутати, тож якщо усі згадані кандидати таки вступлять до їхніх лав, 12 квітня може бути сформована нова коаліція.

Як відомо, 5 квітня голова фракції Юлія Тимошенко офіційно заявила, що її фракція «Батьківщина» переходить в опозицію.