«БПП» назвав ще один спосіб відправити Кабмін Яценюка у відставку

296

Верховна Рада може розглянути питання про недовіру прем’єру Арсенію Яценюку, якщо протягом трьох непленарних тижнів він не запропонує новий склад Кабміну або не заявить про відставку.

Про це керівник фракції БПП Юрій Луценко заявив журналістам у кулуарах парламенту в четвер.

«У нас попереду три непленарні тижні, за час яких прем’єр-міністр повинен визначитися: або він пропонує новий склад уряду і таку конкретну програму, яка збере 226 голосів, або він усвідомлює, що особисто зробити це не може і складе повноваження. Якщо він не зробить той чи інший крок, очевидно, доведеться приймати рішення про недовіру вже власне не уряду, а прем’єр-міністру», – вважає Луценко.

За його словами, фракція БПП не буде виходити з коаліції, але працювати з нинішнім складом Кабінету міністрів не вважає можливим.

«Ми не віримо, що нинішній формат Кабінету міністрів Яценюка може вирішувати ці завдання (реформи, боротьба з корупцією, захист територіальної цілісності країни – ред.)», – сказав він.

Як відомо, напередодні лідер фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявила, що її фракція буде ініціювати розгляд постанови про відставку Яценюка до кінця цього тижня.

Раніше перший віце-спікер Андрій Парубій заявив, що переголосування рішення про відставку Кабміну не буде.