«БПП» візьме на себе відповідальність за політичний вектор

400

Народний депутат від фракції «БПП» Сергій Алексєєв заявив, що його партія  готова брати на себе відповідальність та формувати нову парламентську коаліцію та новий склад уряду.

«Навіть, якщо це буде уряд “Камікадзе-2”, все одно ми докладатимемо зусиль, аби він вивів Україну з кризи. Однак, ми неприємно здивовані, що в ці найважчі часи ми не можемо опертися на своїх колишніх партнерів по коаліції», — розповів Сергій Алексєєв.

Як наголосив нардеп, коаліція буде і складатиметься вона з двох фракцій, але це нормальна європейська практика. Як уже зрозуміло, до коаліції не увійдуть фракції Батьківщини, Радикальної партії та Самопомочі.

«Але деякі депутати, які входили до цієї фракції і до складу попередньої коаліції, увійшли до нашої фракції і ми ще будемо до себе приймати. Головний принцип – ми не будемо до себе брати колишніх депутатів ПР», — підкреслив Алексєєв.

Формування нової коаліції та уряду є єдиним правильним виходом із ситуації, що склалася. Політичні сили, що намагаються розхитати ситуацію та провокують проведення дострокових парламентських виборів, не хочуть бачити Україну сильною унітарною державою.

«Якщо ми не сформуємо коаліцію, у нас розпочнеться виборчий процес. Те, що він почнеться – 100%, а чим і коли закінчиться, ніхто не знає. Буде ще більша дестабілізація.

Для проведення в Україні усіх необхідних реформ, потрібен уряд, який зможе ефективно співпрацювати з парламентом, що зараз не виходить в уряду Арсенія Яценюка.

Уряд, який не може співпрацювати з парламентом, не може провадити реформи і Народний Фронт це теж бачить», — розповів народний депутат.