БППшник Барна хоче позбавити акредитації журналіста, якого він обматюкав

389

Народний депутат від фракції «Блок Петра Порошенка» Олег Барна вимагає позбавити акредитації при Верховній Раді журналіста Ігоря Колтунова, якого він обматюкав у кулуарах парламенту після запитання про кнопкодавство.

Про це йдеться у зверненні нардепа до голови парламентського комітету з питань свободи слова та інформаційної політики Вікторії Сюмар, передає Детектора медіа.

Барна, зокрема, просить голову комітету рекомендувати прес-службі апарату ВР припинити акредитацію Колтунова «задля унеможливлення в майбутньому відвідування Верховної Ради України даним журналістом».

Він вважає, що журналіст непрофесійно виконує свої обов’язки і його метою є «лише дискредитація брудним методами народних депутатів та українського парламенту в цілому».

Перша заступниця голови комітету зі свободи слова Ольга Червакова підтвердила отримання звернення Барни. За її словами, комітет розгляне його найближчим часом.

«Я вбачаю особисто в цьому конфлікт інтересів, тому що не може депутат звертатися за покарання журналіста, якого він обматерив. Але комітет розглядає всі звернення, які надходять, тому ми це розглянемо на одному з найближчих засідань», – додала Червакова.