Будівельна афера Войцеховського: ошукані інвестори пікетували Посольство США в Україні

0
782

27 березня 2019 року кияни, які вклали останні заощадження у будівництво одного із багатоквартирних будинків столиці, спорудження якого припинено, пікетували Посольство США в Україні по вул. Ігоря Сікорського, 4.

Зважаючи на повне ігнорування органами влади України багаторазових звернень, мітингувальники звернулися за допомогою до Посла США М. Йованович. Українці розраховують за допомогою американців вплинути на корупційне свавілля, яке панує у сфері містобудування Києва.

Американського посла було поінформовано, що один із ідеологів так званої «піраміди Войцеховського» Олег Репа відкрито заявляє, що з кожного свого об’єкта будівництва заносить Віталію Кличку хабар у розмірі 1,5 млн. дол. США. Частина корупційних коштів осідає в кишенях столичних чиновників Непопа, Спасибка, Левади та Федотова, а також “сірого кардинала” Києва — Вадима Столара.

Кияни стверджують, що певний відсоток від фінансових оборудок передається також через посередників Петру Порошенку.

Особливо прикро, що ніхто з чиновників навіть не намагається вирішити проблему “заморожених” близько 100 житлових комплексів “піраміди Войцеховського”.

За словами пікетувальників, вони вже протягом 3 років безрезультатно звертаються у всі можливі владні установи — починаючи від Шевченківської РДА — закінчуючи Адміністрацією Президента та Урядом. Реакція відсутня. У кращому разі, чиновники надсилають відписку, що в державі є більш важливі проблеми, ніж незаконне будівництво.

Доведені до відчаю кияни наполягають, що закордонна нерухомість українських можновладців купується за кошти, які надходять від пограбування українців шляхом прокрутки горезвісної “піраміди Войцеховського”.

У цьому зв’язку пікетувальники звернулися до посла США з вимогами:

  • ініціювати накладення арешту на закордонну нерухомість Кличка і Порошенка;
  • позбавити Кличка, Порошенка, членів їхніх семей та їхнє оточення амеркианських віз;
  • розпочати кримінальне переслідування “любих друзів” Порошенка та Кличка.

Довідково:

«Будівельна піраміда Войцеховського» передбачає самовільне захоплення компанією-забудовником земельних ділянок, початок будівельних робіт, масову рекламу. Після розпродажу «віртуальної нерухомості», Забудовник припиняє будівництво та за допомогою Київської влади перекладає добудову об’єктів на громадян шляхом нав’язування їм створення різного роду кооперативів з функціями забудовника. У такий спосіб Київська влада дає можливість Забудовнику уникнути відповідальності за шахрайські дії та легально «вийти з гри». Зі свого боку жертви шахрайських схем дізнаються, що дозвільні документи на будівництво або підроблені, або взагалі відсутні, через що об’єкт не може бути введений в експлуатацію. У подальшому Забудовник продовжує впровадження злочинних механізмів на інших аналогічних об’єктах столиці.