Будівництво в Україні – джек-пот для корупціонерів

677

Нардеп Поляков стверджує, що під час будівництва НДСЛ «Охматдит» відбуваються махінації з коштами.

Уже кілька років споруджується новий медичний комплекс «Охматдит». Завершення будівництва унікальної за своєю суттю лікарні не тільки рухається занадто повільно, а ще, ймовірно, містить факти корупції. Про це заявив народний депутат, член МДО «Депутатський контроль» Максим Поляков, під час брифінгу у Верховній Раді України.

Будівництво НДСЛ «Охматдит» затягується через ймовірне відмивання бюджетних коштів та причетність до фінансування проекту компаній Януковича, як повідомляється у ЗМІ. Саме тому «Депутатський контроль» бере зобов’язання  контролю будівництва сучасної лікарні до того моменту, поки будівлю не здадуть в експлуатацію.

«Медкомплекс  стратегічно важливий для підтримки здоров’я дітей. У ньому планують відкрити перше в Україні відділення дитячої променевої терапії. Батькам більше не доведеться збирати колосальні суми для лікування за кордоном. Українські лікарі самостійно зможуть допомогти дітям подолати труднощі зі здоров’ям», — розповів народний депутат.

Члени об’єднання вже провели ревізію на будівельному майданчику. А нещодавно зустрілися з Міністром охорони здоров’я Олександром Квіташвілі та Головою СБУ паном Грицаком для обговорення ситуації щодо будівництва НДСЛ «Охматдит».

«У минулому році уряд за дорученням Прем’єр-міністра виділив значні кошти для будівництва нової лікарні. Але протягом останніх двох років ніяких будівельних робіт на об’єкті не ведеться, а головний підрядник втік. Тому, важливе завдання «Депутатського контролю» та мене особисто, як батька трьох дітей, зробити все можливе для завершення будівництва медкомплексу аби діти змогли отримати якісну допомогу», — наголосив народний депутат України, Співголова МДО «Депутатський контроль» Геннадій Кривошея.

Голова Секретаріату МДО «Депутатський контроль» підкреслив, що члени об’єднання залучатимуть експертів, представників громадськості, ЗМІ та юристів, щоб протягом всього циклу будівництва забезпечити контроль проведення тендерів, витрачання бюджетних коштів, якості закуплених матеріалів, робіт та обладнання.