Було збільшено категорії пільговиків при влаштуванні дітей у садок

285

Категорія пільговиків при влаштуванні дітей до дошкільного навчального закладу збільшена – розпорядження міського голови.

Міський голова Борис Філатов розпорядився розширити категорію пільговиків при влаштуванні дітей до дошкільних навчальних закладів Дніпропетровська. Раніше пільгами користувалися діти, які постраждали внаслідок ЧАЕС, діти військовослужбовців та військовослужбовців військових прокуратур. Тепер до них приєднується ще ряд категорій:

— діти-інваліди, які не мають протипоказань для перебування у дошкільних навчальних закладах;

— діти, які перебувають під опікою у прийомних сім’ях;

— діти, одиноких батьків (виключно вдів та вдівців);

— діти, які прибули із АР Крим та Сходу;

— діти працівників дошкільних навчальних закладів, у разі якщо ті виходять на роботу.

Такі нововведення міський голова Дніпропетровська Борис Філатов затвердив наказом від 15 лютого поточного року. Заради прозорості та рівності у місті продовжує свою роботу система електронної реєстрації. Її у цьому році принципово необхідно пройти, аби влаштувати дитину до дитячого садка. Батьки можуть самостійно подати заявки на сайті reg.isuo.org, або звернутися до районного відділу освіти. Там допоможуть правильно оформити електронну заявку.

Для цього необхідно надати наступні відомості про дитину: прізвище, ім’я, по-батькові, вказати дату народження, серію та номер свідоцтва про народження, місце реєстрації, інформацію про пільгову категорію (якщо така є) та навчальний заклад, який має відвідувати дитина. «У загальному доступі персональні дані дитини не публікуються. Відкритими є лише номер заявки та час її подання», — коментує методист науково-методичного центру управління освіти та науки Дніпропетровської міської ради Олена Кисільова. Групи починають формуватися вже на початку весни, але протягом року вони можуть доукомплектовуватися рішенням завідуючого дошкільним навчальним закладом. Реєструвати дитину можна вже у перші місяці життя. За даними на 2016 рік у місті вже зареєстровано 12 611 дітей на влаштування до дошкільних навчальних закладів.