Був оновлений онлайн-каталог земель для учасників АТО

229

Землевпорядна служба та органи місцевого самоврядування Львівської області оновили перелік земель, що можуть бути надані учасникам АТО. Станом на 9 березня зарезервовано 3 890 га. Про це інформує Головне управління Держгеокадастру у Львівській області, — повідомили у Львівській ОДА.

Земельні ділянки можуть бути використані для будівництва та обслуговування житлових будинків, ведення індивідуального садівництва та особистого селянського господарства.

Найбільшу кількість земель землевпорядники зарезервували у Жовківському районі – 336 га, Дрогобицькому районі – 300 га та Сокальському районі – 291 га. Також у Бродівському, Буському, Городоцькому, Золочівському, Радехівському районах зарезервовано більше 200 га, у кожному з цих районів для надання у власність учасникам антитерористичної операції.

«Працівники територіальних підрозділів Держгеокадастру Львівщини резервують землі для того, щоб всі учасники АТО мали можливість отримати земельну ділянку, — зазначив начальник Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Андрій Кавецький. — Для зручності військових ми оперативно оцифровуємо та розміщуємо у відкритому доступі дані про вільні земельні масиви».

Найбільше земель зарезервовано для ведення особистого селянського господарства – 2070 га, садівництва – 1339 га, будівництва та обслуговування житла – 434 га.

На сайті Головного управління Держгеокадастру у Львівській області розміщено необхідну інформацію для учасників АТО, які мають намір отримати земельні ділянки на Львівщині у власність.

Додамо, що, як повідомлялось раніше, у Львівській області військовослужбовці уже отримали у власність 2679 земельних ділянок, загальною площею 445 га. Ділянки призначені для будівництва, садівництва, ведення особистого селянського господарства.

Держгеокадастр Львівщини ухвалив 2014 рішень про надання військовослужбовцям у власність земельних ділянок загальною площею 302 га. Землі розташовані поза межами населених пунктів. Учасники АТО приватизували ділянки переважно для ведення садівництва (1910 земельних ділянок), особистого селянського господарства (87 земельних ділянок) та індивідуального дачного будівництва (17 земельних ділянок).

«Для нашої служби робота з виділення земельних ділянок для захисників України залишається одним з пріоритетних питань, — зазначив начальник Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Андрій Кавецький. — У приміщенні управління для учасників АТО працює окремий офіс, де військові можуть отримати вичерпну інформацію та допомогу у оформленні земельних ділянок».

Ще 665 земельних ділянок в межах населених пунктів військовим надали за рішенням місцевих рад Львівщини. Ці землі військові використають переважно для будівництва житлових будинків (564 земельні ділянки).

Загалом у Львівській області надано учасникам АТО 4203 дозволи на розробку документації із землеустрою на землі загальною площею 1044 га. Зараз триває процес оформлення ділянок у власність.