Бюджетні видатки на запуск НАБУ склали 70 млн грн

289

Бюджетні видатки на запуск Національного антикорупційного бюро України в 2015 році становили майже 70 мільйонів гривень. Із загального фонду бюджету України витратили 58 мільйонів гривень, ще 10 мільйонів гривень витратили зі спеціального фонду.

«Станом на 1 січня 2016 року за бюджетною програмою КПКВК 6321010 «Забезпечення діяльності Національного антикорупційного бюро України» загальний обсяг використаних коштів за загальним фондом державного бюджету становить 58 044,1 тисячі гривень», – повідомила заступник директора бюро Тетяна Варварська на запит проекту видання.

На сайті Державного казначейства України зазначено, що додатково на роботу бюро минулого року зі спеціального фонду бюджету витрачено понад 10,3 мільйона гривень.

Загалом у 2015 році на роботу Національного антикорупційного бюро планували витратити 258 мільйонів гривень.

У 2016 році на НАБУ в бюджеті закладено 486,6 мільйона гривень, з яких трохи менше ніж половину витратять на заробітну плату, а ще 3,8 мільйона заплатять за комунальні послуги.

Наприкінці минулого року в Антикорупційному бюро продемонстрували придбаний одяг й обмундирування для працівників управління спецоперацій та оперативно-технічного управління після дискусій щодо можливих зловживань із держзакупівлями на екіпірування.