«Час»: хореографічний арт-хаус в новому кліпі Mad Heads

383

8 лютого легендарна українська рок-група Мед Хедс презентувала новий кліп на пісню «Час» на Youtube каналі ELLO і на сайті 24tv.ua​​. А напередодні прихильники Мед Хедс ВКонтакті першими отримали можливість ознайомитись з ексклюзивною прем’єрою кл​​іпу.

Ця робота стала однією з найбільш незвичайних в історії групи. Ідея кліпу належить відомому українському кліпмейкеру Віктору Придувалову, який зняв багато відео для Мед Хедс. Він завжди мислить нестандартно, шукає в своїх роботах незвичайні рішення, уникає кліше. А режисером-постановником і оператором став Олександр Бобік — професійний хореограф, керівник студії «My way».

Це відео про час, життя і відносини. Його гасло: потрібно жити — не в минулому або майбутньому, а сьогодні!

Вадим Красноокий про новий кліп на пісню «Час»:

Можна сказати, що це новий жанр — хореографічний арт-хаус. Таке маленьке кіно. Ми живемо в дуже динамічний час, коли у величезному інформаційному потоці у людей все менше й менше часу сприймати інформацію, мистецтво. І потрібно шукати форми, які впишуться в наше сьогодення. Один з варіантів — кіно має стати дуже коротким і дуже насиченим. Як наш кліп. Тут поєднані музика, відео і хореографія.

Пісня про час, і у відео відчувається пульсація часу. Задумка знімати хореографічні сцени не лише в студії, але й на вулицях міста, теж була цим обумовлена. І це створило відчуття моменту. Більшість сцен в кліпі — це хореографічна імпровізація. Актори опинялися в різних локаціях, за різних умов. Їм ставили послухати пісню і пропонували це станцювати.

«Час» — одна з найновіших пісень Мед Хедс, з якою ми багато експериментували і в результаті отримали нове звучання. Тому ми хотіли, щоб відео на цю пісню було максимально творчим, аби ним опікувалися люди, здатні відкинути будь-які обмеження.

Нагадаємо, що пісня «Час» увійшла в новий альбом Мед Хедс під містичною назвою «8».

Музика і слова — Вадим Красноокий.

Кліп зроблено компанією Віктора Придувалова Re: evolution Film | @ Re.evolution film |

Ідея — Віктор Придувалов / Олександр Бобік

Постановка, зйомка — Олександр Бобік

Всі герої – танцюристи @Dance Centre Myway

Post production — mental dRive studio