Чепінога пояснив, чому Луценко актуальний в ГПУ

270

Народний депутат від фракції «Блок Петро Порошенка» Віталій Чепінога прокоментував, чому кандидатура є достойною на посаду Генерального прокурора України Юрія Луценка.

«Я можу обгрунтувати необхідність і доцільність призначення Юрія Луценка генеральним прокурором України

Необхідна політична фігура на цій посаді. Генпрокурор-“технократ”, як, показав досвід Пшонки-Шокіна — це маразм, корупція, “битовуха” і бездумне виконання височайших повелінь.

Необхідна достатньо “крупна”, рівноцінна і самодостатня в нинішньому політичному розкладі фігура, якою Луценко безперечно є.

Потрібна людина “з боку” (не з прокурорських) — яка б мала мужністьпублічно назвати маразм — маразмом і вичистити авгієві стайні ГПУ якщо не до стерильності, то бодай до пристойності.

Юрій Луценко сам “сидів”. Він знає, що таке “сидіти”, він морально-відповідальний за свої рішення в силу особистого життєвого досвіду.

Юрій Луценко здатен цивілізовано презентувати ГПУ, особливо на тлі тих клінічних дебілів, що нині там “безпризорно” правлять бал і визначають порядок денний»,- написав на своїй сторінці в соціальній мережі Віталій Чепінога.

Нагадаємо, сам Юрій Луценко не проти посади Генерального прокурора, але за умови, якщо зміниться законодавство, адже на разі він не може обіймати цю посаду.