Через фірму сина Януковича МОЗ вивело 90 млн гривень, передбачених на будівництво ОХМАДИТу, – Мусій

223

Майже 90 млн. гривень із коштів, передбачених на будівництво ОХМАДИТу, керівництво МОЗу через тіньові схеми віддало фірмі, «куратором» якої є Олександр Янукович.

Про це з трибуни Верховної Ради заявив заступник голови комітету з питань охорони здоров’я, член депутатського об’єднання «Народний контроль» Олег Мусій.

«Ми підтримали виділення в Держбюджеті-2015 додатково 500 мільйонів на добудову клініки «ОХМАТДИТ». Були переконані, що старі схеми «Саші-Стоматолога», який використовував під Євро-2012 інвестиційний проект по будівництву «ОХМАТДИТу», більше не діють. Насправді за лобіювання Міністра Квіташвілі та його заступника майже 90 млн грн МОЗ вивів на фірму, куратором якої є Олександр Янукович», – повідомив нардеп.

За словами Мусія, Квіташвілі підписав наказ про створення держпідприємства «Укрмедпроектбуд», головою якого призначив Ірину Коваль – «головного схемщика» за часів Януковича.

«Далі, в останній робочий день року, коли казначейство вже не працювало, за поданням Квіташвілі і Перегінця відбувся безпрецедентний факт. Упродовж дня заступник міністра фінансів Ігор Уманський змінив державну програму і майже мільйони коштів ОХМАДИТу пішли на стару фірму «Саші-Стоматолога», – додав він.

Мусій заявив, що його виступ – це звернення до НАБУ і ГПУ з вимогою притягнути Квіташвілі і Перегінця до відповідальності.