Через негоду в Україні знеструмлено 36 населених пунктів

377

Без світла уже майже тиждень залишається 36 населених пунктів у Херсонській області.

Про це повідомляють у Державній службі з надзвичайних ситуацій. До відновлення енергопостачання населених пунктів залучені бригади обленерго. Силами ДСНС протягом доби надавалась допомога у доставці бригад до важкодоступних місць для проведення робіт з відновлення пошкоджених ліній електропередач.

Всього до ліквідації наслідків негоди залучено 1 тис. 588 осіб та 690 одиниць техніки.

Станом на сьогодні відновлено рух автомобільного транспорту на дорогах державного та регіонального значення у Дніпропетровській, Кіровоградській, Одеській та Миколаївській областях. На окремих ділянках доріг в Одеській та Миколаївській областях місцями організовано реверсний рух: Одеська область — М-14 Одеса – Мелітополь – Новоазовськ; М-15 Одеса – Рені (на Бухарест); М-16 Одеса – Кучурган (на Кишинів); Миколаївська область — М-13 Кіровоград-Платонове (на Кишинів).

На дорогах місцевого значення ускладнено проїзд до 106 населених пунктів у п’яти областях, а саме: Миколаївська — 71, Одеська — 22, Кіровоградська — 11, Дніпропетровська — 1 та Сумська — 1.

Нагадаємо, знеструмлення виникло у ніч проти неділі. Причина — сильні пориви вітру, налипання снігу та обледеніння. Тоді внаслідок негоди без світла залишилися мешканці майже 300 населених пунктів у восьми областях.