Через погіршення погоди людей закликають бути обережними

206

24-25 березня в Україні очікуються складні погодні умови. Саме тому ДСНС України закликає громадян дотримуватися елементарних правил безпеки під час перебування на вулиці.

Про це повідомляє прес-служба відомства.

Надзвичайники повідомляють, що сьогодні, 24 березня, на Прикарпатті, а також на території Вінницької, Черкаської, Київської, Полтавської, Чернігівської та Сумської областей сильний мокрий сніг, утворення снігового покриву висотою 10-15 см, налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця. У південних, східних областях, на Кіровоградщині, Дніпропетровщині сильні дощі, в Криму та Приазов’ї окремі грози. В Україні, крім західних областей, посилення вітру до 15-20 м/с. 25 березня поступове послаблення та припинення опадів і явищ.

У ДСНС закликають не ходити попід розлогими деревами, а також триматися подалі від рекламних щитів та ліній електропередач, адже пориви вітру можуть спричинити їх пошкодження.

«Варто обмежити користування власним автотранспортом та по можливості не вирушати на далекі відстані, особливо до регіонів, у яких очікується ускладнення погодних умов. Водіям слід пам’ятати, що під час ожеледиці на дорожньому покритті збільшується гальмівний шлях, тому необхідно обирати безпечний швидкісний режим, враховувати інтенсивність руху, а також особливості і стан транспортного засобу. Звертайте особливу увагу на рух по естакадах, мостах і шляхопроводах, оскільки саме в цих місцях найбільш ймовірно виникнення ожеледиці», – йдеться у повідомленні.

Людей просять відповідально ставитись до власного життя та життя своїх рідних і в разі небезпеки телефонувати до Служби порятунку «101».