Через спалах метану у шахті постраждали люди

276

5 березня о 17:54 на шахті Ювілейна (входить до складу ДТЕК ШУ Першотравенське) стався спалах метану без послідуючого горіння на горизонті 370 м. Два гірників очисного забою і машиніст гірничо-виймальних машин видобувної дільниці №3 отримали легкі опіки 1-го ступеня (почервоніння шкіри) відкритих ділянок тіла.

Як повідомляє прес-служба ДТЕК, гірничий диспетчер, отримавши повідомлення про аварійну ситуацію, оперативно ввів в дію план ліквідації аварії. Постраждалі самостійно виїхали на поверхню, у травмпункті їм надали необхідну медичну допомогу і доставили в міську лікарню №4 м Павлограда для обстеження і лікування.

На місце аварії прибули співробітники Першотравенського і Павлоградського воєнізованих гірничорятувальних загонів для обстеження виробок. Всі 173 співробітника, що знаходилися в шахті, виведені на поверхню.

Вміст метану в гірничих виробках відповідає нормі, задимлення немає. С 6 березя шахта Ювілейна працює в нормальному режимі. На видобувної дільниці №3 видобувні роботи тимчасово припинені. Для з’ясування причин аварії створена спеціальна комісія.

Постраждалі знаходяться в Павлоградській міській лікарні, їхній стан задовільний.