Чому Саакашвілі повинен стати Прем`єром — думка

748

Найбільш професійним з-поміж усіх кандидатів на пост прем`єр-міністра України виглядає Михеїл Саакашвілі. Таку думку висловив народний депутат України Юрій Шаповалов.

«Урядом зараз керують не фахівці, а партійні функціонери, якими, в свою чергу, керують олігархи. Для них головне – грошові потоки та корупційні схеми, а не виведення економіки з кризи. Сьогодні всі провідні політичні проекти знаходяться під контролем олігархів. Засоби масової інформації в руках у олігархів. Кругом все поділено між олігархами. В країні панують «договорняки» і корупція.

Сьогодні в Україні є людина, яка, на мою думку, здатна добитися змін. Це Саакашвілі. Він це вже успішно робив у Грузії. Я був у цій країні і бачив результати його роботи. Він реально вміє працювати. Саакашвілі на сьогодні єдиний, хто зміг би очолити уряд, незалежний від олігархів і не зав’язаний на «договорняках» та партійних квотах. Але існує проблема в тому, що зараз у парламенті немає кому внести його кандидатуру. Я готовий запропонувати хоч завтра кандидатуру Саакашвілі, але за діючим законодавством кандидатуру Прем’єр-міністра подає лише фракція чи коаліція», — зазначає нардеп.