Чому український уряд призначатимуть у Вашингтоні — думка

265

Народний депутат від Радикальної партії Андрій Артеменко вважає, що після скандального оприлюднення офшорів Президента Петра Порошенка та інших високопосадовців, український уряд призначатимуть у Вашингтоні.

«Вважаю, ці «зливи» і були секретним змістом червоного валізки Керрі. Під час недавнього візиту в Москву глава Держдепу носив з собою загадковий саквояж. Витік такого колосального обсягу інформації — включаючи політиків, бізнесменів і Президента — це гра «дядька Сема», який вирішив показати світу, де раки зимують. А це означає, що відтепер будь-яке призначення уряду та створення коаліції буде проходити в Вашингтоні», — розповів Нардеп Артеменко.

Нагадаємо, що 3 квітня Міжнародний консорціум журналістів опублікував розслідування тіньових операцій на мільярди доларів, проведених через незліченні офшорні рахунки. Витік включає понад 11,5 мільйона. Згідно документів Президент Петро Порошенко під час Іловайського котла реєстрував офшор. Журналісти виявили, що Порошенко через офшори реструктуризує активи компанії Roshen, яку він ще під час виборів президента обіцяв продати.