Чому влада не збирається встановлювати пам’ятники героям АТО

246

4 квітня у Новмосковському виконкомі відбулася зустріч заступника мера з соціальних питань з військовослужбовцями АТО та родинами загиблих героїв. На зустрічі обговорювали можливе місце втсановлення пам’ятника на честь полеглих АТОвців.

Про це повідомляє депутат міської ради Новомосковська Кирило Яновський.

Висновки зустрічі невтішні.

«1. Місцева влада вважає, що пам’ятнику ГЕРОЯМ АТО не місце на центральній площі міста (колишня пл. Леніна). Аргументація: це єдина площа, на якій відповідно до благоустрою міста повинні проходити масові «гуляння» (дослівно слова головного архітектора І. МАЙСТРЕНКО).

2. АЛЬТЕРНАТИВА розміщення пам’ятного знака від чиновників місцевого самоврядування — біля меморіалу «Воїнам-інтернаціоналістам» або реконструкцію меморіалу «Вічний вогонь» з можливістю прибрати трибуну, а на її місці і побудувати пам’ятний комплекс.

3. Архітектура міста подасть документи до міської ради по створенню конкурсу на проект будівництва меморіального комплексу після визначення місця розташування пам’ятного знака. Вирішувати який саме проект буде втілений в життя будуть городяни. Хтось із місцевих чиновників запропонував варіант пам’ятника — плаче жінка-мати солдата, який загинув в АТО», — йдеться у повідомленні.