Чорновіл: Новий уряд буде гіршим за нинішній

976

Екс-депутат і політексперт Тарас Чорновіл не бачить готовності політиків оперативно вибрати новий уряд. Новий Кабмін буде підсумком дивних компромісів, а тому буде гіршим за попередній, заявив експерт.

«Я не бачу готовності наших політиків швидко, оперативно обрати новий уряд, який буде кращим за уряд Яценюка. Це буде або плід якихось дивних компромісів, який буде ще гіршим, або це буде вихід на довготривале перебування у статусі в.о., де вони будуть відмовлятися працювати, будуть працювати їхні заступники і тому подібне. Це буде розвал на довгий період, або підготовка до дострокових виборів, яку запустили кілька політичних сил. І це мене зараз особливо бентежить. Як можна обрати нового прем’єр-міністра і створити новий уряд, якщо майже половина парламенту і добра половина коаліції відверто не хоче, щоб новий уряд взагалі був обраний, тому що їм важливо, щоб настали конституційні умови для проведення дострокових виборів», — заявив Чорновіл.

За словами політичного аналітика, депутата попередніх скликань Тараса Чорновіла, Кабмін може піти у відставку не раніше четверга.